UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KapitanSzyderca - Okej, a jak ktoś chciałby przejechać na drugą stronę chodnika, to jak ma to zrobić Ma się zamienić w balon? Tam powinni położyć płyty na przejściach dla pieszych.


Anuluj