UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przystosujcie wszystkie przystanki, tak aby mógł ten człowiek spokojnie zjechać z platformy a nie pastwisko i słupek że znakiem przystanek, jest takich bardzo dużo. Jak i mamy z wózkami mają problem. Tego sympatycznego pana często wożę na wózku...
Kierowca 123