UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przystosujcie wszystkie przystanki, tak aby mógł ten człowiek spokojnie zjechać z platformy a nie pastwisko i słupek że znakiem przystanek, jest takich bardzo dużo. Jak i mamy z wózkami mają problem. Tego sympatycznego pana często wożę na wózku...

Kierowca 123

Anuluj