UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znam Elbląg więc wycieczka po całym Elblągu autobusem nr.11 jest męcząca. Chciałbym dostać się do domu autobusem nr 16 lub. nr.22 który zlikwidowano. A częstotliwość kursowania autobusu nr.16 masakra zwłaszcza w weekend. Współczuję mieszkańcom Gronowa w weekend tzw. wykluczenie komunikacyjne.