UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Co roku tylko 7 imprez w kolejne niedziele lata. to zdecydowanie za mało. " - a jak będzie więcej imprez, napiszesz - skandal marnowanie pieniędzy. znam już takich, zawsze źle.

Netkot

Anuluj