UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Co roku tylko 7 imprez w kolejne niedziele lata. to zdecydowanie za mało. " - a jak będzie więcej imprez, napiszesz - skandal marnowanie pieniędzy. znam już takich, zawsze źle.
Netkot
"Co roku tylko 7 imprez w kolejne niedziele lata. to zdecydowanie za mało. " - a jak będzie więcej imprez, napiszesz - skandal marnowanie pieniędzy. znam już takich, zawsze źle.
Netkot