UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli krytyka to tylko konstruktywna i propozycja, a nie krytyka dla krytyki jaką sieją wyznawcy PiS. Tak, jak za czasów PRL, były propozycje, by członkowie partii osiedlali się w rejonie świętokrzyskim, tak teraz powinny być oficjalnie zaznaczone miasta i wsie w których prezydentami, burmistrzami i wójtami są członkowie PiS lub Konfederacji. By te 10 milionów obywateli, które głosowało na pana dr. Nawrockiego mogło się tam osiedlić i żyć w pełnym zadowoleniu i solidarnej symbiozie zgodnie ze swoimi przekonaniami. Oczywiście osoby LGBT i innej niz polska narodowości nie byłyby tam meldowane, nie mówiąc o znalezieniu pracy. Amerykanie zrobiliby o takim kraju świetny film oskarowy.


Anuluj