UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piekarczyk Batyr koszykarz też będzie??? PO oddało walkowerem wybory i to już ich ostatnie podrygi. Kolejne wybory mają już pozamiatane. Tusk uznał nieuznawaną i nielegalną Izbę. Wstyd i żenada. Nie ma sensu na wybory chodzić.