UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako miłosniczka Wiosny, a szczególnie kwietnia i maja robi mi się smutno, gdy czytam o Świecie Chleba, czyli końcu lata, a poczatku jesieni. Tyle było wiosną planów, jak co roku i jak co roku wiekszość będzie niezrealizowana.