UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niektórym tutaj muszla toaletowa myli się z muszla koncertową. Dziadowanie na wszystkim obraca się przeciwko miastu i jego mieszkańcom. Wybrańcy narodu maja się dobrze i obiecają wszystko, ale za cztery lata. I tak stoczyliśmy sie do poziomu wsi bagiennej gdzie jedyne duże inwestycje jak baseny czy kamienice nad kanałem sfinansowali tak nielubiani tutaj pisowcy. Bo lud elbląski w łapciach chodził bedzie ale uśmiechniętych wybierze, co jemu i wybranym stabilizuje dobre samopoczucie, co przecie oprócz zdrowia najważniejsze.