UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kazik jakieś 20 lat temu powiedział, że już nigdy do Elbląga nie przyjedzie. Dotrzymuje słowa.
Syn Stanisława
Kazik jakieś 20 lat temu powiedział, że już nigdy do Elbląga nie przyjedzie. Dotrzymuje słowa.
Syn Stanisława