UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Smocze łodzie OK. Przyzwolenie w „Dni Elbląga” na sobotnie biesiady Patoli i Meneli w obszarze bezprawia ul. Słoneczna vis a vis sklepu alkoholowego „B…S”. Koczowanie stałej grupy Patoli, żłopanie wódy, handel jawny innych używek, muzyka z przenośnego głośnika. Wszystko można sprawdzić w rejestratorach kamer na okolicznych budynkach. Brak działań Władz miasta, Radnych, Policji, Zarządcy SM „Sielanka”. ZERO działań na rzecz podstawowych spraw zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego.


Anuluj