UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z kamienicą obok, tą bliżej ronda, tam mieszkają przecież ludzie, widocznie tancerze pana Czyżyka są ważniejsi.
A co z kamienicą obok, tą bliżej ronda, tam mieszkają przecież ludzie, widocznie tancerze pana Czyżyka są ważniejsi.