UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie się nie znam, ale co kilka lat czytam o gruntownym remoncie Promyka, Czyli dawnego kina Budowlani. Mysle, że taniej gdyby funkcję Promyka przejęła któraś z sal niedawno rozbudowanego Światowida. I tu i tu szefami są Państwo Czyżyk, co nie znaczy, że można brać z Państwoej kasy bez ograniczeń. Od Ratusza słyszymy ciągle, że nie ma kasy, a tu idzie bez problemu z KPO i województwa.


Anuluj