UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie tak. Warto docenić tych, którzy zamiast narzekać, naprawdę pomagają. Każdy gest się liczy i to właśnie dzięki takim osobom świat staje się lepszy. Dzięki za wsparcie i pozytywną energię.
Pat_
Dokładnie tak. Warto docenić tych, którzy zamiast narzekać, naprawdę pomagają. Każdy gest się liczy i to właśnie dzięki takim osobom świat staje się lepszy. Dzięki za wsparcie i pozytywną energię.
Pat_