UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MJB - Bardzo dziękuję za ten komentarz. Serce rośnie, gdy widzi się, że są jeszcze ludzie, którzy od lat pomagają ptakom z takim zaangażowaniem i troską. To, co Pan robi, zasługuje na uznanie i w pełni się z Panem zgadzam: pomoc gołębiom powinna iść w parze z wiedzą i odpowiedzialnością. Świetny pomysł z wykorzystaniem karmy od własnych gołębi. Zamiast marnować, dać szansę tym, które nie mają domu. A to, że dziś kupuje Pan specjalnie dla nich ziarno - to już coś naprawdę pięknego. Bardzo cenne są też Pana uwagi o niebezpieczeństwach - niestety, gołębie często cierpią przez rzeczy, na które nie mamy wpływu, ale też przez ludzką bezmyślność. I dobrze, że Pan o tym mówi, bo świadomość społeczna wciąż jest za mała. Wielki szacunek za dbałość o zdrowie i higienę w hodowli. Taki głos pokazuje, że wiele krzywdzących opinii o gołębiach to zwykłe mity. Dziękuję też za praktyczne porady dotyczące karmienia. Bardzo się przydadzą tym, którzy chcą pomóc, ale nie do końca jeszcze wiedzą jak. Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę dużo sił w dalszym działaniu.
Pat_