UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że gołębie potrafią być uciążliwe, ale pomaganie rannym ptakom to nie jest zachęcanie ich do rozmnażania - to zwykła empatia. Warto też wiedzieć, że gołębie nie są całkiem „bezużyteczne”. Zjadają resztki jedzenia, które zostawiają ludzie, co pomaga ograniczyć szczury i insekty. Poza tym ich zdrowie pokazuje, w jakim stanie jest środowisko - jeśli chorują, to często oznacza, że coś jest nie tak z powietrzem albo wodą.
Pat_