UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że temat budzi emocje, ale pomaganie rannemu zwierzęciu nie czyni nikogo szkodnikiem. Nie chodzi o rozmnażanie gołębi, tylko o ograniczenie cierpienia. Szanuję inne opinie, ale ja nie potrafię przejść obojętnie obok żywej istoty, która potrzebuje pomocy.
Pat_