UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem, że temat budzi emocje, ale pomaganie rannemu zwierzęciu nie czyni nikogo szkodnikiem. Nie chodzi o rozmnażanie gołębi, tylko o ograniczenie cierpienia. Szanuję inne opinie, ale ja nie potrafię przejść obojętnie obok żywej istoty, która potrzebuje pomocy.

Pat_

Anuluj