UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety ale to są szkodniki. powinno się je wypłoszyć z miast zamykając im dostęp do śmietników. Sam walczę z tymi obsraj dachami cały czas bo brudzą balkon i śmierdzą strasznie. Oczywiście obecność gołębi jest winą ludzi co dokarmiają te ptaki a nie powinniśmy tego robić. Ptactwo powinno sobie samo radzić, zim prawie nie ma.

Wkurzony33

Anuluj