UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie żałuję ani jednego, udręka Obsra*e balkony, ławki w parkach i wszystko dookoła ponadto roznoszą mnóstwo bakterii a korzyści żadnych.
Nie żałuję ani jednego, udręka Obsra*e balkony, ławki w parkach i wszystko dookoła ponadto roznoszą mnóstwo bakterii a korzyści żadnych.