UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie żałuję ani jednego, udręka Obsra*e balkony, ławki w parkach i wszystko dookoła ponadto roznoszą mnóstwo bakterii a korzyści żadnych.


Anuluj