UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na ulicy Dolnej mają tam dwie ogromne hale. Stoją puste i wiatr tam hula. Jeszcze jednej im się zachciewa? Odlewnia przyjazna środowisku. Chyba oczko temu misiu się urwało.


Anuluj