UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na ulicy Dolnej mają tam dwie ogromne hale. Stoją puste i wiatr tam hula. Jeszcze jednej im się zachciewa? Odlewnia przyjazna środowisku. Chyba oczko temu misiu się urwało.
Na ulicy Dolnej mają tam dwie ogromne hale. Stoją puste i wiatr tam hula. Jeszcze jednej im się zachciewa? Odlewnia przyjazna środowisku. Chyba oczko temu misiu się urwało.