UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na miły Bóg to Gdańsk będzie tak bez końca decydował o pozwoleniach na budowę w Elblągu ? Rozumie sytuację przynależności ale czas to zmienić i nasz prezydent Elbląga i Rada Miasta po konsultacji ze społeczeństwem musi wydawać zgodę ! Efekt mamy planowanej budowy na miejscu byłej Tortuga ! Zlikwidowano kawiarnie, zabrani dyskoteki, postawili ogrodzenie, na nawet dżwig czekał na miejscu a potem wszystko usunęli i puste pole już dwa lata, super !!!


Anuluj