UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zarząd Portu powinien być w nowym biurowcu w Porte Mare jako wizytówka miasta portowego.... po co wydawać kasę na remont starego historycznego budynku???? czy widzą Elblążanie logikę?

porcik

Anuluj