UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zarząd Portu powinien być w nowym biurowcu w Porte Mare jako wizytówka miasta portowego.... po co wydawać kasę na remont starego historycznego budynku???? czy widzą Elblążanie logikę?
porcik
Zarząd Portu powinien być w nowym biurowcu w Porte Mare jako wizytówka miasta portowego.... po co wydawać kasę na remont starego historycznego budynku???? czy widzą Elblążanie logikę?
porcik