UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Yes yes też! W końcu! Widzę, że ktoś z urzędu czyta komentarze na portalu bo wiele razy o tym pisałem, że ten chodnik to droga przez mękę.


Anuluj