UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Yes yes też! W końcu! Widzę, że ktoś z urzędu czyta komentarze na portalu bo wiele razy o tym pisałem, że ten chodnik to droga przez mękę.
Yes yes też! W końcu! Widzę, że ktoś z urzędu czyta komentarze na portalu bo wiele razy o tym pisałem, że ten chodnik to droga przez mękę.