UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego zarząd Portu sam sobie nie wyremontuje budynku? Jaki czynsz będa płacić za budynek po takich inwestycjach? Jakie kożyści z udostępniania lokali bedzia miało miasto po 10 latach?
stary piekarczyk
Dlaczego zarząd Portu sam sobie nie wyremontuje budynku? Jaki czynsz będa płacić za budynek po takich inwestycjach? Jakie kożyści z udostępniania lokali bedzia miało miasto po 10 latach?
stary piekarczyk