UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego zarząd Portu sam sobie nie wyremontuje budynku? Jaki czynsz będa płacić za budynek po takich inwestycjach? Jakie kożyści z udostępniania lokali bedzia miało miasto po 10 latach?

stary piekarczyk

Anuluj