UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@hd - Chciałbym zauważyć, że urobek z dna rzeki to odpad, szczególnie niebezpieczny. Jest bogaty w zanieczyszczenia i metale ciężkie. Elblag to było przemysłowe miasto i wszystkie ścieki szły do rzeki, a tam kumulował się ten odpad od. dziesiatek lat. To nie jest żyzna ziemia, to. toksyczna ziemia.
Znawca