UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podoba mi się czujność obywatelska. Fajnie, że znalazł się ktoś komu nie było to obojętne i sprawdził, dlaczego coś robione jak tak, a nie inaczej. Super obywatelska postawa brawo!


Anuluj