UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko KAROL NAWROCKi! Nasz solidny prezydent! On dla POLSKI jest szansą aby znowu było normalnie.... NAWROCKi na prezydenta!


Anuluj