UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Problem był w tym miejscu od samego początku. Dlaczego dopiero teraz miasto coś robi, kiedy dawno minął okres gwarancji. Kiedy naprawicie chodniki w całym mieście można nogi połamać


Anuluj