UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po co o tym piszecie ? co za kraj co za portal. tragedia. wszystko najlepiej pokazujcie ruskim. jeszcze napiszcie co tam stoi...

tragedia

Anuluj