UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
po co o tym piszecie ? co za kraj co za portal. tragedia. wszystko najlepiej pokazujcie ruskim. jeszcze napiszcie co tam stoi...
tragedia
po co o tym piszecie ? co za kraj co za portal. tragedia. wszystko najlepiej pokazujcie ruskim. jeszcze napiszcie co tam stoi...
tragedia