UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i sto razy bardziej wolę tam wojskowych od tych rzęzących starych latających rzęchów z aeroklubu którzy musieli startować w stronę osiedla zamiasta w stronę siódemki - mają ludzi za nic bo myślą że są najważniejsi bo mają tu super warunki do latania. To lotnisko powinno być TYLKO wojskowe


Anuluj