UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętajcie panowie, na żadną ustawioną wojnę nie idziemy. Nie ma chętnych to nie ma wojny. Wróg niszczy nas od środka.
hgjkl,
Pamiętajcie panowie, na żadną ustawioną wojnę nie idziemy. Nie ma chętnych to nie ma wojny. Wróg niszczy nas od środka.
hgjkl,