UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamiętajcie panowie, na żadną ustawioną wojnę nie idziemy. Nie ma chętnych to nie ma wojny. Wróg niszczy nas od środka.

hgjkl,

Anuluj