UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to UM nie ma nikogo aby opracował taką dokumentację ???? tylu kierowników, fachowców a wszystko zlecają zewnętrznym dziko powiązanym firmą HAŃBA PANIE PREZYDENCIE
DSKOEICSIM
to UM nie ma nikogo aby opracował taką dokumentację ???? tylu kierowników, fachowców a wszystko zlecają zewnętrznym dziko powiązanym firmą HAŃBA PANIE PREZYDENCIE
DSKOEICSIM