UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to UM nie ma nikogo aby opracował taką dokumentację ???? tylu kierowników, fachowców a wszystko zlecają zewnętrznym dziko powiązanym firmą HAŃBA PANIE PREZYDENCIE

DSKOEICSIM

Anuluj