UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Port morski a wszystko w ruinie, tu niestety ogromna zasługa władz miasta, która w żadnym roku nie przeznaczyła ani złotòwki w budžecie na port -, Tolkmicko, Frombork przeznaczyło na modernizację swoich portów miliony, a my.. o ironio - pomniczek dewastatorów I lkwidatoròw- co on ma symbolizować panie kontynuatorze polityki poprzednika ???
No co?.