UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie nie spojrzeć, opuszczone i zaniedbane budynki po Harcerzach. Polecam im teraz zabytkowy, pusty budynek przy ulicy Warszawskiej po prawej przy wylocie na Malbork
Gdzie nie spojrzeć, opuszczone i zaniedbane budynki po Harcerzach. Polecam im teraz zabytkowy, pusty budynek przy ulicy Warszawskiej po prawej przy wylocie na Malbork