UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie nie spojrzeć, opuszczone i zaniedbane budynki po Harcerzach. Polecam im teraz zabytkowy, pusty budynek przy ulicy Warszawskiej po prawej przy wylocie na Malbork


Anuluj