UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, mijałem ekipę koło Przezmarka, zdrowe z pożytecznym. Szerokości zwłaszcza na zakrętach i wiatru w plecy zwłaszcza pod górę.
Fajnie, mijałem ekipę koło Przezmarka, zdrowe z pożytecznym. Szerokości zwłaszcza na zakrętach i wiatru w plecy zwłaszcza pod górę.