UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie, mijałem ekipę koło Przezmarka, zdrowe z pożytecznym. Szerokości zwłaszcza na zakrętach i wiatru w plecy zwłaszcza pod górę.


Anuluj