UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak przy okazji, jak widzę Panią Prezes ETK, to kiedy kamienica tego stowarzyszenia na Starówce róg św. Ducha będzie dokończona, bo trochę wstyd.
Tak przy okazji, jak widzę Panią Prezes ETK, to kiedy kamienica tego stowarzyszenia na Starówce róg św. Ducha będzie dokończona, bo trochę wstyd.