UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak przy okazji, jak widzę Panią Prezes ETK, to kiedy kamienica tego stowarzyszenia na Starówce róg św. Ducha będzie dokończona, bo trochę wstyd.


Anuluj