UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a spółdzielnia mieszkaniowa ZAKRZEWO nie ma na co kasy wydawać mieszkańcy chyba coś z tym trzeba zrobić czynsze jak w apartamentach brud syf klatki PRL o nic nie dbają tylko kasa kasa dej dej mało zarząd jak i osoby które tam pracują do wymiany nieroby

mieszkaniec EL

Anuluj