UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a spółdzielnia mieszkaniowa ZAKRZEWO nie ma na co kasy wydawać mieszkańcy chyba coś z tym trzeba zrobić czynsze jak w apartamentach brud syf klatki PRL o nic nie dbają tylko kasa kasa dej dej mało zarząd jak i osoby które tam pracują do wymiany nieroby
mieszkaniec EL