UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu nie chodzi o żadną suszę, tylko o to kto będzie zarabiał jako właściciel ujęć wody. A kto to taki? Wszyscy wiemy.
Aparatczyk1
Tu nie chodzi o żadną suszę, tylko o to kto będzie zarabiał jako właściciel ujęć wody. A kto to taki? Wszyscy wiemy.
Aparatczyk1