UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu nie chodzi o żadną suszę, tylko o to kto będzie zarabiał jako właściciel ujęć wody. A kto to taki? Wszyscy wiemy.

Aparatczyk1

Anuluj