UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Większym problemem niż korki na Bema są korki przed mostami Unii i Wyszyńskiego. Zamiast wyrzucać pieniądze na Wschodnią, która niewiele zmieni, poza przeniesieniem korków na Kościuszki i Królewiecką, należy zbudować kolejny most na rzece Elbląg.