UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Straszą i ciągle straszą. Za 20 lat czy tam 50siąt Gdańsk i Elbląg mają być zalane a i tak budują tam na potęge jak i w Elblągu. Tylko po co skoro to tereny zalewowe??? Woda jest była i będzie a na całym świecie palą węglem i jeżdzą na benzynie i ropie. U nas brakuje wody ??? Serio???