UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że trzeba by niemcom zapłacić jakieś reparacje za to, że bezprawnie zamieszkujemy ich miasto Elbląg... tzn Elbing...


Anuluj