UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę, że trzeba by niemcom zapłacić jakieś reparacje za to, że bezprawnie zamieszkujemy ich miasto Elbląg... tzn Elbing...
Myślę, że trzeba by niemcom zapłacić jakieś reparacje za to, że bezprawnie zamieszkujemy ich miasto Elbląg... tzn Elbing...