UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no niestety lata zaborów pruskich i zniemczanie tych ziem zniszczyły polskość ale cieszmy się że Warmia i Mazury są nasze po wiekach niewoli


Anuluj