UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty PURYSTO jezykowy buhaha ale beka z ciebie haha nie medrkuj tak bo jaja sobie z ciebie robię, bedzie jedne z drógim wytykał literuwki cyfrowe i umoralniał interneta kysz! przepadniej, na pochybel jak nie kómasz to wypad z sieci i do szkoły jęzkowej i baw sięw cenzora :D