UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy Prezes ETK, Pani Wójcinowicz otrzymała odpowiedż od Prezydenta Elblaga na swój ubiegłoroczny List Otwarty odnośnie placówek kultury, w naszym mieście, a szczególnie przejęcia tzw. Pałacyku na ulicy Stoczniowej od uczelni katolickiej Jański. Obiekt od kilku lat stoi pusty, a uczelnia w Elblągu nie prowadzi już zajęć.


Anuluj