UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem, dlaczego mieszkańcy miasta są oburzeni, gdy ktoś zrobił i opublikował zdjęcia obcokrajowcom robiącym zdjęcia dzieciom na placu zabaw w parku, a nie wyrażają oburzenia na publikację zdjęcia z monitoringu, na którym widać dzieci. Niektórzy mogą pomyśleć, że to łobuzy-graficiarze, choć wyraźnie widać, że dzieci zmywaja lub zamazują napis. Takie zdjęcie może skierować hejt na te dzieci. Niby twarze zasłonięte, ale ludzie z ich otoczenia rozpoznają dzieci po ubraniach. Ja bym zażądała jako rodzic usunięcia zdjęcia.


Anuluj