UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kamery konieczne przy sklepach alkoholowych „B…s”. Patroli Policji i Straży Miejskiej BRAK, jest tylko gorzej, efekty działań ZEROWE. Przy ul. Słonecznej codzienne od otwarcia do zamknięcia, żłopanie wódy i innych używek nieustająco od wielu lat koczuje ta sama grupa, zakłócająca porządek publiczny, zaśmieca teren, bród i szalet publiczny na chodniku tuż przy Szkole i Przedszkolu.