UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda że nie widzą niszczenia ławek w Parku Traugutta ( całe pomazane czarnym mazakiem, wczoraj się przerazilam jak tam. bylam) niszczenia tablic w tym samym parku, też sytuacja z wczoraj - rudy chłopak niszczył, kradzieży pisaku z piaskownic na Dolince. Naprawdę tego nie widzą kamery? Co moge to zgłaszam, ale Ile można zgłaszać

Kqrkekek

Anuluj