UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może nie wszyscy Polacy wiedzą, a na pewno żaden pisowiec o tym nie słyszał ale pis chciał stworzyć w Polsce chiński system inwigilacji. Nie tylko PEGASSUS ale sieć permanentnej inwigilacji. Nawet delegacja była w Chinach na rozmowach. Nie dość że mamy państwo wyznaniowe to jeszcze mogliśmy być podglądani i oceniani wszędzie
Pisowskie wzorce z Chin