UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może nie wszyscy Polacy wiedzą, a na pewno żaden pisowiec o tym nie słyszał ale pis chciał stworzyć w Polsce chiński system inwigilacji. Nie tylko PEGASSUS ale sieć permanentnej inwigilacji. Nawet delegacja była w Chinach na rozmowach. Nie dość że mamy państwo wyznaniowe to jeszcze mogliśmy być podglądani i oceniani wszędzie

Pisowskie wzorce z Chin

Anuluj