UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kontrola nad zaśmiecaniem starówki jest opanowana jak za czasów komuny kiedy kamer tam nie było ! O parku przy moście Wyszyńskiego nie wspomnę.
Kontrola nad zaśmiecaniem starówki jest opanowana jak za czasów komuny kiedy kamer tam nie było ! O parku przy moście Wyszyńskiego nie wspomnę.