UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kontrola nad zaśmiecaniem starówki jest opanowana jak za czasów komuny kiedy kamer tam nie było ! O parku przy moście Wyszyńskiego nie wspomnę.


Anuluj