UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Heh! Ja rozwoze pieczywo po naszym miescie juz 4 lata ale kolejki za chlebem to jeszcze nie widzialem! coz to za czasy byly...

Chlebowy

Anuluj