UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Heh! Ja rozwoze pieczywo po naszym miescie juz 4 lata ale kolejki za chlebem to jeszcze nie widzialem! coz to za czasy byly...
Chlebowy
Heh! Ja rozwoze pieczywo po naszym miescie juz 4 lata ale kolejki za chlebem to jeszcze nie widzialem! coz to za czasy byly...
Chlebowy