UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pojemników na zużyte ubrania też jeszcze nie ma! Miał być m. in. na rynku miejskim. Dzisiaj chciałem skorzystać i d... , nie ma. Co zrobić? Wozić w aucie do ich pojawienia się to.... Prośba to redaktorów, jeżeli coś piszecie to najpierw należy sprawdzić czy nie wprowadzacie ludzi w błąd!

Piotr32

Anuluj